شرکت حمل و نقل آزاده بندر - حمل کالا از بندرعباس


  • شرکت حمل و نقل جاده ای آزاده بندر
  • ۰۹۱۷۷۶۷۱۶۸۵
  • بندرعباس - بلوار پاسداران - نبش خیابان مالک اشتر - طبقه دوم کتاب فروشی بهزاد
  • بازدید : ۴۰۹۸

سایت تبلیغاتیشرکت حمل و نقل جاده ای آزاده بندرعباس پیشرو در زمینه حمل و نقل کالاهای کانتینری ، فله ای و یخچالی - حمل کالا از بندرعباس - ترخیص کالا از بندرعباس - حمل کالاهای سنگین از بندرعباس - انبارداری کالاخدمات شرکت به شرح زیر است:1_ارائه مشاوره و خدمات تخصصی حمل در زمینه انواع کالای کانتینری،فله و یخچالی و انواع خودر همچنین کالای حجیم نیمه سنگین،سنگین و ترافیکی از مبدا بندرعباس به اقصی نقاط کشور طی کمترین زمان و با نرخ حداقل.

1_1 شایان ذکر است ناوگان حمل این شرکت مجهز به انواع کشنده های کفی،تیغه،لبه دار کمپرسی یخچالی، سواری کش و همچنین انواع کشنده های سنگین از جمله دو،پنج،هفت و یازده محور، کشویی،طارق و بوژی می باشد.

1_2 در صورت نیاز تخصص این شرکت در حمل یکسره کالای فله از اسکله و همچنین کالای حجیم و سنگین بار از طریق ارائه سوابق انجام پروژه های مشابه قابل پیگیری می باشد.

2_ارائه بارنامه از مبدا بندرعباس به سایر نقاط کشور با نرخ های رقابتی و حداقلی.

1_2 این شرکت در نظر دارد به مشتریان ویژه و دائمی خود طی قراردادی رسمی درصدی از پایه کرایه را به عنوان تخفیف در پایان هر دوره مالی(هفته،ماه) یا در پایان هر پروژه عودت دهد.

3_ارائه کلیه خدمات مربوط به استریپ و انبارداری انواع کالا با توجه برخورداری این شرکت از محوطه اختصاصی در محدوده اسکله رجایی و باهنر.

4_ارائه خدمات بارگیری و خروج محمولات از گمرگ و اسکله در صورت نیاز.

5_ارائه خدمات کامل بیمه ای شامل پوشش بیمه ای کامل از بارگیری تا حمل و تخلیه با هر ارزش در خواستی برای محمولات، ودر صورت وقوع خسارت تضمینیگیری پرونده مربوط از تشکیل تا دریافت خسارتشرکت حمل ونقل آزاده بندر درتاریخ 31/04/1371 به عاملیت آقای فردوست در بندرعباس تاسیس شد.این شرکت همواره سلامت کاری و ارائه خدمات حداکثری در چارچوب قانون وتوان خود وجلب رضایت مشتریان را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است

برای هرگونه مشاوره با ما تماس بگیرید:مشاوره رایگان :09177671685

09364126074 (فردوست)68 الی 33514764 - 076(5خط)41 الی33514737 -076 (5خط)33557736 -076آدرس: بندرعباس - بلوار پاسداران - نبش خیابان مالک اشتر - طبقه دوم کتاب فروشی بهزادآدرس سایت و ایمیل شرکت:WWW.AZADEHBANDAR.COMINFO@AZADEHBANDAR.COM

سقف کاذب - شرکت طراحی سایت - دیوارپوش پی وی سی