کوپلینگ لاستیکی - کوپلینگ فلکسیبل - کوپلینگ دنده ای


  • اندیشه داران صنعت
  • ۰۹۱۹۲۰۲۱۷۹۸
  • info@andishedaran.com
  • خیابان مطهری بعد از چهارراه سهروردی پلاک ۸۱ طبقه اول واحد اول شرقی
  • بازدید : ۱۰۹

سایت تبلیغاتی


کوپلینگ های لاستیکی اندیشه داران صنعت به عنوان واسطه ای میان یک گشتاور ثابت و یک گشتاور محرک در تجهیزات صنایع مختلف نقش بسزایی دارد. کوپلینگ لاستیکی یک قطعه لاستیکی است که در صنایع مختلف و به خصوص در موتورها کاربرد بسیاری دارد. به طور کلی این قطعات به علت نرم بودن و اثرگذاری محرک بر ارتعاشات، وظیفه گرفتن ضربات آنی و ارتعاش وارد به سیستم انتقال نیرو را دارند. کوپلینگ لاستیکی اندیشه دارارن صنعت در ماشین آلات برای ضربه گیری، لرزه گیری و مهار ارتعاشات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قطعه با اتلاف انرژی در جسم ضربه زننده باعث کاهش لرزش و صدای دستگاه‌ها می‌شود.
کوپلینگ لاستیکی از ضربه‌گیرهای انعطاف پذیر با جنس لاستیک مصنوعی تولید می‌شود. این قطعه در سیستم انتقال نیرو و اکثر صنایع دیگر به شکل گسترده‌ای کاربرد دارد. معمولا از کوپلینگ لاستیکی در مواقعی استفاده می‌شود که لازم است نیرویی انتقال را دهد و یا نیاز باشد ضربات حاصل از راه اندازی و یا توقف ناگهانی تجهیزات را مهار کند.
همچنین مجموعه این شرکت تولید کننده کلیه قطعات لاستیکی پلیمری می باشد
تولید انواع :
دیافراگم لاستیکی – اورینگ – واشر پلیت – لاینر شیر پروانه ای – کاسه نمد – مکانیکال سیل – پکینگ – گسکت لاستیکی و تامین انواع منسوجات نسوز و گسکت های اسپیرال
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرماییدسقف کاذب - شرکت طراحی سایت - دیوارپوش پی وی سی